Dámské mikiny

Dámské mikiny

Mikina je volnočasovou svrchní částí oblečení, která je populární nejen u mladé generace, ale v dnešní době u lidí jakéhokoliv věku. Může být na zip, přes hlavu, s kapucí či bez ní, s potiskem i bez potisku, úzká i oversized, zkrátka je zde mnoho možností na výběr.

Sportovní oblečení? Kdepak!

Pro většinu lidí je mikina sportovním typem oblečení. Její styl se však mění a dámskou mikinu můžeme  snadno začlenit i do elegantnějšího outfitu. Pokud je například zdobená krajkou, s volánky, nebo mladými tento rok oblíbená se spadlými rameny, v dámském šatníku se neztratí a můžeme ji zkombinovat i se sukní nebo k šatům.

Dalším zajímavým kouskem jsou i  dámské mikiny s krátkým rukávem. Zní to neobvykle, ale jsou hodně efektní. Ty nejsou v poslední době příliš populární, jejich nositelé a nadšenci se však stále najdou. Mají v podstatě stejný úkol, jako klasické vesty, ale jsou tenčí. Hodí se jen tak do teplých dnů a nebo ji můžete nosit přes tričko s dlouhým rukávem nebo třeba rolák. Můžete zkoušet mixovat barvy a uvidíte, jaké se k sobě hodí. Potom můžete mít z jednoho kusu dámského oblečení řadu módních kousků.

V poslední době jsou velkým trendem dámské mikiny s potiskem týkající se filmů, seriálů či celebrit samotných a některé internetové celebrity je mají i ve svých tzv. merchech. To jsou jejich vlastní kolekce oblečení a doplňků většinou s logy, které je charakterizují.

Mikinu by měla mít ve svém šatníku každá žena, protože se hodí jak na teplejší letní večery, tak přes celý rok, a ikdyž se to nezdá,můžete s nimi vytvořit zajímavé a trendy outfity.